GYÚRJÁL RÁ! - ÁLLÁSBÖRZE A KECSKEMÉTI FŐISKOLÁN

GYÚRJÁL RÁ! - ÁLLÁSBÖRZE A KECSKEMÉTI FŐISKOLÁNA Kecskeméti Főiskola Hallgatói és Oktatói Szolgáltató Központja 2012. április 18-án, szerdán immáron 15. alkalommal rendezi meg Állásbörzéjét. A börzén több mint 200 m2-en, 37 kiállító teszi közzé az érdeklődőknek aktuális állásajánlatait, és kínálja fel gyakornoki programjait. A börzére külső érdeklődőket is várnak.

A műszaki szféra nagy vállalatainak (pl. Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft., Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft., Electrolux Lehel Kft., Guardian, LEGO Manufacturing Kft. stb.) képviselőin túl több állami szervezet és személyzeti szolgáltató is képviselteti magát a rendezvényen.

Kiállítóink összesen közel 40 000 főt foglalkoztatnak, de emellett jelen pillanatban 400 üres pozíció vár az érdeklődőkre, s rendezvényünkre közel 150 álláslehetőséggel és 52 gyakornoki ajánlattal érkeznek hozzánk.

Az Állásbörze végén nyereménysorsolást tartunk azon hallgatók/érdeklődők között, akik kérdőívünket kitöltik. Kisorsolásra kerül egy 1:18-as arányú, 25 cm-es modellautó a Mercedes-Benz jóvoltából, egy közel 20 000 HUF értékű Adidas-Samsung ajándékcsomag, valamint több céges logóval ellátott ajándékcsomag.

Állásbörzénket 900-tól nyitjuk meg a kedves érdeklődők számára. A részvétel ingyenes.

Fő támogatóink:
Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft., Electrolux Lehel Kft., Lego Manufacturing Kft., Guardian Magyarország Kft., Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.

Kiemelt támogatóink:
Bosal Hungary Kft., Linamar Hungary Zrt., Andritz Kft., IT-Servises, MSK Hungary Gépgyártó Bt., Johnson Controls Mezőlak Kft., CLAAS Hungária Kft., Continental-Contitech Rubber Industrial Kft., Pannon-Work Zrt., Bourns Kft.

Általános támogatók:
Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft., Phoenix Mecano Kecskemét Kft., Auchan Magyarország Kft., UniTrade M&M Kft., IBV Hungária Kft., Pannonjob Kft., HVG Karrier Plusz – Jobline, EURES – European Employment Services, ÁllásStart - Profession.hu, SAMSUNG, HELYKERESŐ, CabTec Kft., Continental ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft., Dekra-Arbeit Magyarország Kft., Tandofer ERP Software, AGC Glass Hungary Kft., NP Hungária Kft., IB Controll Kft., ERASMUS