Gyengénlátó Változat

Kari hírek

MBA üzleti elitképzés Kecskeméten – keresztféléves indulással

Egyetemi hírek 2020.10.26 10:26 2020.10.26 10:26 hernyak.gabor

November 15-én, éjfélig lehet jelentkezni a hazai és multinacionális vállalatok vezető menedzserei, pénzügyi, adóügyi, számviteli, HR-es és marketing-vezetői, a saját cégüket irányító vállalkozók körében gyorsan népszerűvé vált kecskeméti MBA üzleti mesterszak 2021. februárjában induló keresztféléves képzésére.

Tovább olvasom

2 különdíjat is bezsebelt a KEFO Motosport az idei Techtogether Automotive Hungary versenyen!

Egyetemi hírek 2020.10.22 08:47 2020.10.22 08:52 hernyak.gabor

A 2020. október 20-21. között rendezett Techtogether Automotive Hungary & Ipar Napjai versenyt az Arrabona Racing Team nyerte, a második helyen a Szombathelyi Gépész - StudentTechLab végzett, míg a dobogó alsó fokára a BME Formula Racing Team állhatott fel.

Magyarország legjobb járműépítő egyetemi csapatai ismét versenybe szállnak

Egyetemi hírek 2020.10.20 08:07 2020.10.20 08:12 hernyak.gabor

Keddtől két napon keresztül zajlik majd a verseny hazánk legjobb egyetemi járműépítő csapatai között, hogy eldöntsék, ki nyeri ebben az évben a Techtogether Automotive Hungary versenyt. A 12 csapat a Formula Student, pneumobil, elektromos és alternatív hajtások területéről érkezik. Építenek ők versenyautót, de hajót is, hogy összemérhessék egymás tudását itthon és külföldön.