KERTÉSZETI ÉS VIDÉKFEJLESZTÉSI KAR 1963-BAN VÉGZETT HALLGATÓI

2018. DECEMBER 12-én, SZERDÁN ÜNNEPELTE A NEUMANN JÁNOS EGYETEM KERTÉSZETI ÉS VIDÉKFEJLESZTÉSI KARA AZ 1963-BAN VÉGZETT HALLGATÓK OKLEVÉL ÁTADÁSÁNAK 55. ÉVFORDULÓJÁT. EZEN ALKALOMBÓL AZ INTÉZMÉNY EMLÉKLAP ÁTADÓ, ÜNNEPI KARI ÜLÉST RENDEZETT. AZ ESEMÉNYEN KÖSZÖNTŐT MONDOTT DR. PALKOVICS ANDRÁS A KERTÉSZETI ÉS VIDÉKFEJLESZTÉSI KAR DÉKÁNJA.

A Neumann János Egyetem Kertészeti és Vidékfejlesztési Kar Ünnepi Kari Tanácsülésén, 33-an vettek át emléklapot az 1963-ban végzett hallgatók közül.

Az emléklapokat egy szál virággal Dr. Palkovics András az egyetem Kertészeti és Vidékfejlesztési Karának dékánja adta át.

Bartha Barbara a NJE Pedagógusképző Karának hallgatója Ady Endre: Üzenet egykori iskolámba című versével fogadta a vendégeket.

A Neumann János Egyetem Kertészeti és Vidékfejlesztési Kara az emléklap kiadásával az évfordulósok szakmai tevékenységét elismeri.

További munkájukhoz sok sikert és jó egészséget kívánunk!