KÖRNYEZETTUDATOS TEHETSÉGGONDOZÓ NYÁRI TÁBOR A KECSKEMÉTI FŐISKOLÁN

KÖRNYEZETTUDATOS TEHETSÉGGONDOZÓ NYÁRI TÁBOR A Nemzeti Tehetségprogram támogatásával 2012. szeptember 17-21. között tehetséggondozó tábort valósítottunk meg a Kertészeti Főiskolai Karon (NTP-FTNYT-012-001 kódszám).

A programokon 37 hallgatónk, nagyrészt a Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki BSc, illetve a Környezetgazdálkodási agrármérnöki BSc szak nappali tagozatos diákjai vettek részt.  A szakmai programok során a kari tudományos műhelyek tevékenysége, a kari termesztő felületek és a laboratóriumi egységek kerültek bemutatásra, valamint számos terepi kirándulást tettünk: a Bácsvíz Zrt. szennyvíztisztító telepén, a Szomor Ökofarmon (Apaj), a ZKI Zrt.-nél, a Pilze-Nagy Kft-nél, a KNP fülöpházi kutatóházánál, valamint a Rendek Ökogazdaságban.

A programokon készült fotók a itt megtekinthetők.