KUTATÓK ÉJSZAKÁJA A Kertészeti és Vidékfejlesztési Karon

Látogass el a Kertészeti és Vidékfejlesztési Karra 2017. szeptember 29-én és merülj el a tudomány rejtelmeiben!
Az intézményünk az idei évben is csatlakozik a tudomány sokszínűségét hirdető nemzetközi kezdeményezéshez, a Kutatók Éjszakájához. Színes, változatos programokkal, számtalan élménnyel várjuk a tudomány iránt érdeklődő fiatalokat és időseket.

Célunk a különböző szakterületek közérthető, látványos és szórakoztató formában való bemutatása. Intézményünk számára fontos, hogy minél fiatalabb korban felkeltsük a diákok érdeklődését a kutatói pálya és a tudomány világa iránt. Természetesen nem csak a fiatalokat várjuk a rendezvényre, hiszen az előadások, bemutatók, kiállítások az egész család számára egész estés elfoglaltságot kínálunk.

A Kutatók Éjszakája részletes programjai és a regisztrációs lehetőségek megtalálhatók a http://www.kutatokejszakaja.hu oldalon.