PÓTFELVÉTELI A NEUMANN JÁNOS EGYETEM KERTÉSZETI ÉS VIDÉKFEJLESZTÉSI KARÁN- 2021

A kecskeméti Neumann János Egyetem Kertészeti és Vidékfejlesztési Kara a 2021. évi pótfelvételire vonatkozó szabályok szerint felvételt hirdet a következő szakjaira:

Alapképzéseinkre államilag támogatott és önköltséges formában is lehet jelentkezni:

• Kertészmérnöki BSc
  • Mezőgazdasági mérnöki BSc
  • Vidékfejlesztési agrármérnöki BSc

Mesterképzéseink kizárólag önköltséges formában választhatók:

• Kertészmérnöki MSc
  • Vidékfejlesztési agrármérnöki MSc

Felsőoktatási szakképzésünk (FOSZK) kizárólag önköltséges formában választható:

• Mezőgazdasági FOSZK

A pótfelvételi során azok jelentkezhetnekakik az általános felvételi eljárás során egyetlen megjelölt képzésre sem kerültek be, vagy akik az általános felvételi eljárásban nem nyújtottak be jelentkezést.

Képzéseinkre a felvi.hu E-felvételi rendszerében a jelentkezésre irányadó szabályok szerint, a jelentkezési űrlap kitöltése és a szükséges dokumentumok feltöltése mellett 2021. augusztus 8. éjfélig lehet jelentkezni.

A mesterképzésre jelentkező hallgatóink meghallgatására augusztus 16-án kerül sor. Erről minden jelentkezőt e-mailben értesítünk.

A pótfelvételi eljárás ponthatárait legkésőbb 2021. augusztus 27-ig hirdetik majd ki, ekkor dől el, ki került be az általa megjelölt képzésre. A felvettek a felvételi határozatot és a beiratkozással kapcsolatos tudnivalókat a ponthatárok kihirdetését követően közvetlenül a felsőoktatási intézménytől kapják meg 2021. szeptember első napjaiban.

Munkatársunk a felvételi eljárással kapcsolatosan szívesen áll az érdeklődők rendelkezésére az alábbi e-mail címen: koszegi.iren@kvk.uni-neumann.hu

A pótfelvételiről bővebb információ itt olvasható: